Ponúkame rôzne veľkosti a možnosti chladiacich boxov, ktoré sa prispôsobia vašim konkrétnym potrebám.

Pri návrhu zariadenia sa vždy zohľadňujú viaceré faktory – ako požadovanú teplota a vlhkosť vo vnútri boxu, teplota okolitého priestoru ako aj charakter a teplota skladovaného tovaru.

Či už potrebujete chladiaci alebo mraziaci box do vašej reštaurácie, hotela či ľubovoľnej obchodnej prevádzky, výroby alebo skladu, vieme nájsť najvýhodnejšie riešenie na mieru podľa vašich požiadaviek.

Základom sú kvalitné tepelnoizolačné panely v rôznych hrúbkach, čo umožňuje vytvoriť spoľahlivé riešenie boxu pre teploty od -35 °C až po +8 °C.

Vnútornú časť panelu tvorí vrstva polyuretánovej peny. Z oboch strán je panel ukončený pozinkovaným plechom s povrchovou úpravou vo forme odolného laku.

Dôležitým prvkom je tzv. skrytý spoj panelov, ktorý zabezpečuje jednoduchú údržbu a hygienickú nezávadnosť. Vďaka tomu nehrozí tvorba plesní v spojoch a čistenie je oveľa ľahšie.

Vstup do boxu je zabezpečený posuvnými alebo otočnými dverami s potrebnou tepelno-izolačnou schopnosťou a ukončenia (rohy a hrany) pomocou kovových alebo plastových líšt.